Harmonogram w roku szkolnym 2023/2024 na WRZESIEŃ
DATA
GODZINA
TEMAT
Źródło finansowania
8.09.2023
piątek
9:00 – 9:15 Grupa I
9:15 – 9:30 Grupa II
9:30 – 9:45 Grupa III
9:45 – 10:00 Grupa IV
Zajęcia taneczne - Pani Małgorzata Włoczkowska
11.09.2023
poniedziałek
11:10 Grupa IV
Wyjście – zajęcia na terenie AWF - judo 12.09.2023
Grupa IV
Olimpiada sportowa14.09.2023
czwartek
11:30 – 12:00 Grupa I
12:00 - 12:30 Grupa II
12:30 – 13:00 Grupa III
13:00 – 13:30 Grupa IV
Rytmika z Panią Krysią Zarębą 15.09.2023
piątek
11:30 – 12;00 Grupa
12:00 – 12:30 Grupa
12:30 – 13:00 Grupa
13:00 – 13:30 Grupa
Zabawy muzyczno – ruchowe z Panią Krysią Zarębą 15.09.2023
piątek
9:00 – 9:15 Grupa I
9:15 – 9:30 Grupa II
9:30 – 9:45 Grupa III
9:45 - 10:00 Grupa IV
Zajęcia taneczne - Pani Małgorzata Włoczkowska
15.09.2023
piątek
Wszystkie grupy Labolo Odkrywcy
„Fruwający magnes”
Finansowane z funduszu Rady Rodziców 17.09.2023
wtorek
14:15 – 14:45 Grupa II
MultiSport – zajęcia ogólnorozwojowe 18.09.2023
poniedziałek
11:10 – 12:10 Grupa IV
Wyjście - zajęcia na terenie AWF - judo 18.09.2023
poniedziałek
9:00 – 9:30 Grupa III
Dziecięca Akademia Sportu - judo 19.09.2023
wtorek
13:30 – 14:00 Grupa II
14:00 – 14:30 Grupa III
14:30 – 15:00 Grupa IV
15:00 – 15:20 Grupa I
Pantomimia Finansowane z funduszu Rady Rodziców 19.09.2023
wtorek
11:00 -Wszystkie grupy Próbna ewakuacja 19.09.2023
środa
14:15 – 14:45 Grupa II
MultiSport – zajęcia ogólnorozwojowe 20.09.2023
środa
Wszystkie grupy
Dzień Przedszkolaka 21.09.2023
czwartek
11:30 – 12:00 Grupa I
12:00 - 12:30 Grupa II
12:30 – 13:00 Grupa III
13:00 – 13:30 Grupa IV
Rytmika z Panią Krystyną Zarębą 22.09.2023
piątek
11:30 – 12:00 Grupa I
12:00 - 12:30 Grupa II
12:30 – 13:00 Grupa III
13:00 – 13:30 Grupa IV
Zabawy muzyczno – ruchowe z Panią Krysią Zarębą 25.09.2023
poniedziałek
9:00 Grupa III
Dziecięca Akademia Sportu - judo 25.09.2023
poniedziałek
11:10 Grupa IV
Wyjście – zajęcia na terenie AWF – judo
27.09.2023
środa
9:45 – 12:30 Grupa IV Wyjście na teren AWF
„Europejski Tydzień Sportu”
29.09.2023
piątek
9:45 – 12:30 Grupa III Wyjście na teren AWF
„Europejski Tydzień Sportu