• SZANOWNI RODZICE

Informujemy, że od 01.09.2023 zmienia się stawka żywieniowa.

Całodzienne wyżywienie wynosić będzie 15 zł.

W rozbiciu na poszczególne posiłki:

śniadanie 4 zł

obiad 8 zł

podwieczorek 3 zł

Uprzejmie prosimy o terminowe ( do 5-tego dnia każdego miesiąca) dokonywanie wpłat na konto nr.

22 1030 1508 0000 0005 5108 7034

Tytuł wpłaty:  Opłata za żywienie za miesiąc ...... (wrzesień 2023) – imię i nazwisko dziecka

*Wymaganą należność można sprawdzić w systemie iPrzedszkole lub należy kontaktować się z kierownikiem gospodarczym.