• Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Akcji Charytatywnej „Pomóżmy Psiakom” z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Jednym z punktów zbioru rzeczy dla piesków jest nasze Przedszkole 421.

• 6 Cross Bielański

• Tak ja dwa lata temu i rok temu chcielibyśmy razem z Państwem wziąć udział w zawodach biegowych w 6 Crossie Bielańskim.

Jest to sztafeta 4x 2,5 km, która odbędzie się 2 października na polanie "Bochenek" w Lesie Bielańskim.

Dwa lata temu wystawiliśmy jedną sztafetę z naszego przedszkola, natomiast rok temu udało nam się wystawić 5 sztafet z placówki po jednej drużynie 4 osobowej z każdej grupy przedszkolnej. Jest to zabawa dla rodziców/opiekunów naszych przedszkolaków. Każdy z uczestników drużyny czteroosobowej ma za zadanie przebiec/ przetruchtać odcinek 2.5 km po wyznaczonej trasie w lesie. Liczy się czas całej drużyny czyli 4 osób.

Sztafeta jest płatna 111 zł za całą drużynę.

Kto ma ochotę przyłączyć się do nas?????

Zapraszamy również wszystkich rodziców z dziećmi, aby wspierali swoje drużyny grupowe w rywalizacji, kibicowali i zagrzewali do dalszej walki. Każdy okrzyk jest na wagę złota, aby osiągnąć lepszy czas.Jednocześnie podobnie jak rok temu przed biegiem sztafet zorganizowany zostanie bieg dla wszystkich obecnych dzieci.

Osoby chętne do wzięcia udziału w zawodach proszone są o kontakt z Panią Dyrektor. :) :)

Na zgłoszenia czekamy do końca tygodnia czyli 26 września (niedziela).

• Szanowni Rodzice!!!

W środę 15.09.2021 będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Kropki poprzez różne zabawy organizowane w grupach. Zachęcamy do przeszukania dziecięcych szaf  i znalezienia jak najbardziej wykropkowanego ubrania na ten dzień dla swoich pociech.